PORADNIE

DIAGNOSTYKA

START

ODDZIAŁY

KONTAKT

PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Psychiatria Dziecięca

CM Klara oferuje pomoc psychiatryczną w postaci konsultacji lekarskich.
Lekarze zajmują się diagnozowaniem oraz leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych, uzależnień i psychoz.

Na konsultację do lekarza psychiatry warto zgłosić się, gdy doświadczane objawy wpływają w istotny sposób na funkcjonowanie w relacjach z bliskimi ludźmi czy w sytuacjach społecznych. Szczególnie istotne jest to, aby nie odraczać podjęcia konsultacji z psychiatrą. Warto zgłosić się na wizytę, aby skonsultować doświadczane objawy. Lekarz wówczas zaleci najlepszą, najskuteczniejszą drogę postępowania – rozezna czy konieczne jest przyjmowanie leków, czy też wystarczająca może być pomoc psychologiczna.

 

ZAKRES USŁUG PORADNI:

Lekarze z poradni psychiatrycznej leczą i diagnozują m.in.:

  • depresję
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia osobowości
  • bezsenność
  • zaburzenia afektywne dwubiegunowe
  • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się)
  • schizofrenię i inne zaburzenia psychotyczne
  • otępienia

 

WIZYTA U PSYCHIATRY

ul. Gen. Sosabowskiego 21
42-202 Częstochowa

KIEDY ZGŁOSIĆ SIĘ DO Psychiatry DZIECIĘCEGO?

Rodzicu pamiętaj !!  Każda decyzja o rozmowie zlekarzem psychiatrą jest słuszna - zwłaszcza jeśli zauważycie niepokojące zachowania u waszego dziecka.

Niezwykle istotne jest to, aby w sytuacjach poważnych, bardzo uciążliwych objawów, jak najszybciej zgłosić się na konsultację psychiatryczną. Gdy doświadcza się objawów depresji (szczególnie z myślami i zamiarami samobójczymi), lęków, objawów psychotycznych, uciążliwych problemów ze snem, wówczas należy pilnie umówić się na wizytę do lekarza psychiatry. Jest ona normalną procedurą w kryzysie psychicznym, a także wówczas, gdy borykasz się z problemami utrudniającymi codzienne funkcjonowanie, stanami napięcia nerwowego, depresją i niepokojem, zaburzeniami odżywiania, objawami psychosomatycznymi lub innymi problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym.

Poznaj lekarzy pracujących w Poradni

GRAFIK PRACY PORADNI


Harmonogram pracy lekarzy przyjmujących w Poradniach Specjalistycznych ma charakter orientacyjny. Aktualny grafik pracy lekarzy, oraz informacja o wolnych terminach jest dostępna zawsze poprzez informację telefoniczną udzielaną przez Rejestrację (+48 34 343 09 01)

CENNIK USŁUGOstateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej.
Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

WIZYTA W CM KLARA

ul. Gen. Sosabowskiego 21
42-202 Częstochowa